267

Порошенка звинуватили у побудові "лібералістичної диктатури"


Націоналістичне видання "Бандерівець" взяло інтерв'ю у члена "Правого сектору", який звинуватив Порошенка у створенні "лібералістичної диктатури"

Порошенка звинуватили у побудові "лібералістичної диктатури"

У суботу, 13 лютого, у німецькому Мюнхені стартувала конференція з питань безпеки. Виступаючи на ній, Петро Порошенко вкотре показав себе відвертим лібералом, - заявляє видання.

"...Порошенко став на захист гомосексуалізму і відзвітував, що бореться з “гомофобією” в Україні. При цьому всьому Порошенко назвав лідером “альтернативної Європи” “містера Путіна”, - пише Бандерівець

Про цей неоднозначний виступ видання поговорили з членом Проводу НВР “Правий сектор”, очільником його громадсько-політичного крила Андрієм Тарасенком.

На думку АндріяТарасенка, Порошенко, Аваков та держава, перетворюють "...сексуальних збоченців на якусь привілейовану групу. Але найбільше її зло полягає у тому, що в офіційне законодавство вводяться терміни й ідеологеми гендерної ідеології".

Представник правого сектору вважає, що якщо не зупинити Порошенка, то в Україні будуть "легалізовані “одностатеві шлюби” з правом усиновлення дітей, і щорічні “гей-паради”, і орди кольорових мігрантів, і дитячі садочки та школи, де дітей переконуватимуть, що вони мають самостійно обирати собі “гендер”.

На думку Андрія, "справжня Європа - це білі християнські народи".

Нагадаємо, що під час свого виступу на безпековій конференції у Мюнхені, Президент України Петро Порошенко заявив: 

"...Європа асоціюється з цінностями, а найбільшою загрозою для нас є альтернативні цінності, які несуть у собі ізоляціонізм, нетолерантність, неповагу до прав людини, релігійний фанатизм, гомофобію. Ця альтернативна Європа має свого лідера. Це містер Путін", - заявив Президент.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти