374

Компанія Adidas захистила ЛГБТ-спортсменів у спонсорських контрактах


Страх втратити спонсорські контракти змушував багатьох ЛГБТ-атлетів в минулому продовжувати приховувати свою сексуальну орієнтацію

Компанія Adidas захистила ЛГБТ-спортсменів у спонсорських контрактах

Компанія з виробництва спортивного одягу Adidas додала в спонсорські контракти положення, що захищає атлетів від розірвання угоди в разі їх відкритого зізнання в гомосексуальності або трансґендерності, пише GSN.

"Adidas визнає і дотримується принципів різноманітності в якості центральної частини філософії групи Adidas. З цієї причини Adidas гарантує, що ця угода ніколи не буде розірвана або змінена в разі, якщо атлет зробить камінг-аут громадськості в якості члена ЛГБТ-спільноти", - сказано в документі.

Рішення компанії було оголошено головою Adidas Робіном Столкером.

Страх втратити спонсорські контракти змушував багатьох ЛГБТ-атлетів в минулому продовжувати приховувати свою сексуальну орієнтацію. Однак тепер компанії з виробництва спортивного одягу активно залучають гомосексуалів. Свої спонсорські контракти після камінг-ауту уклали зірка американського футболу Еббі Уомбах, колишній гравець Національної футбольної ліги Майкл Сем, а також баскетболістка Бріттні Гринер.

У минулому році друга найбільша компанія з виробництва спортивного одягу випустила з нагоди Місяця ЛГБТ-прайду лінійку райдужної одягу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти