221

Футболіст "ПСЖ" звинуватив головного тренера та партнера по команді в гомосексуальних відносинах


Спочатку гравець намагався довести, що відео сфальсифіковано, але потім визнав вину і вибачився перед нападаючим і тренером

Футболіст "ПСЖ" звинуватив головного тренера та партнера по команді в гомосексуальних відносинах

Захисник футбольного клубу "ПСЖ" (Франція) Серж Орьє звинуватив тренера команди Лорана Блана та головну зірку клубу Златана Ібрагімовича у гомосексуальних відносинах. 

Так, футболіст спілкувався із фанатами у мережі Periscope. Там йому поставили питання про те, чи є сексуальний зв`язок між Бланом та Ібрагімовичем. Орьє сказав, що вони займаються оральним сексом. 

Також він назвав тренера "гом***ом".

Після цього інциденту, керівництво "ПСЖ" відсторонило футболіста від найближчих матчів. Спочатку гравець намагався довести, що відео сфальсифіковано, але потім визнав вину і вибачився перед нападаючим і тренером.

"Два роки тому я умовив керівництво підписати Орьє. Тепер він так мені віддячив? Це образливо. Звичайно, він постраждає. Я сприйняв цю ситуацію негативно. Всі ми маємо право висловлюватися як хочемо, свобода слова - це прекрасно. Але він покарав себе сам тим, що його відсторонили від поєдинку з "Челсі". Ми засмучені, хлопець не допоможе нам, він повинен був готуватися до завтрашнього матчу. Орьє також завдав шкоди клубу, це огидно", - сказав Лоран Блан.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти