383

Кандидат у президенти США підтримав законопроект про захист супротивників одностатевих шлюбів


Акт про захист першої поправки спрямований на заборону федеральних "дискримінаційних дій" проти осіб, які не погоджуються з одностатевими шлюбами через свої релігійні або моральних переконань

Кандидат у президенти США підтримав законопроект про захист супротивників одностатевих шлюбів

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Джеб Буш підтвердив свою підтримку федерального законопроекту, спрямованого на захист супротивників шлюбної рівноправності, пише OnTopMag.

Внесений 17 червня минулого року республіканськими сенаторами Майком Лі з Юти і Полом Лабрадором з Айдахо, Акт про захист першої поправки спрямований на заборону федеральних "дискримінаційних дій" проти осіб, які не погоджуються з одностатевими шлюбами через свої релігійні або моральних переконань.

У законопроекті йдеться, що "федеральний уряд не буде вживати ніяких дискримінаційних дій щодо особи, повністю або частково через те, що така особа вважає або діє з релігійним переконанням або моральним переконанням про те, що шлюб є ​​або повинен визнаватися союзом одного чоловіка і однієї жінки, або що сексуальні відносини належним чином зводяться до такого шлюбу".

"Я підтримую його. Повністю. Якщо Конгрес прийме щось подібне, я підтримаю це. І я думаю, що насправді важливо, щоб була присутня повага до релігійної совісті людей. Як ми знаємо, це перша свобода. Зараз вона знаходиться під загрозою", - сказав Джеб Буш.

Буш також розкритикував рішення Верховного Суду США, яке винесене в червні минулого року і визнало конституційне право одностатевих пар на вступ в шлюбні союзи на всій території країни. Кандидат в президенти назвав його "неправильним".

Однак Буш не є одним з трьох республіканських кандидатів в президенти США, які підписали обіцянку добиватися прийняття закону про захист супротивників одностатевих шлюбів в перші сто днів на посаді. Бен Карсон і сенатори Тед Круз, і Марко Рубіо відповідну обіцянку підписали.

Матеріал "Національного ЛГБТ-порталу" про те, що обіцяють і говорять про ЛГБТ кандидати на пост президента США можна прочитати тут.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти