486

У Швейцарії християнські демократи сподіваються заборонити одностатеві шлюби


Християнські демократи зробили ставку на те, що шлюбні пари поставлять свої власні економічні інтереси вище підтримки прав ЛГБТ-людей в Швейцарії

У Швейцарії християнські демократи сподіваються заборонити одностатеві шлюби

28 лютого виборцям у Швейцарії належить вирішити на референдумі питання про те, чи повинні шлюбні пари обкладатися податками на тих же підставах, що і особи, які перебувають у незареєстрованих відносинах. Однак, ЛГБТ-активісти попереджають, що референдум стане прихованої спробою противників одностатевих шлюбів ввести конституційну заборону шлюбних союзів пар ґеїв і лесбійок, пише GSN.

Швейцарська Християнсько-демократична народна партія виступила з громадською ініціативою, щоб покласти край тому, що її представники вважають "шлюбною нерівноправністю". Кампанія проходить під слоганом "За пару і сім'ю - проти шлюбної повинності".

Проте, замість того, щоб ввести в дію режим шлюбної рівноправності, поправка визначить шлюб в Конституції Швейцарії, як союз чоловіка і жінки.

У разі успіху, стаття 14 Основного закону країни буде сформульована таким чином:

"Шлюб є ​​стійким і регульованим союзом між чоловіком і жінкою. З фіскальної точки зору, шлюб ґрунтується на економічному співтоваристві. Він не може дискримінувати в порівнянні з будь-яким іншим способом життя, особливо по частині податків і соціального страхування ".

Християнські демократи зробили ставку на те, що шлюбні пари поставлять свої власні економічні інтереси вище підтримки прав ЛГБТ-людей в Швейцарії.

"Якщо народна ініціатива буде прийнята, то нинішній політичний процес в напрямку шлюбної рівноправності на цьому зупиниться.

Хоча одностатеві пари можуть вступати в Швейцарії в зареєстроване партнерство, негативний результат голосування заблокує швейцарські одностатеві пари в доступі до вищої форми партнерського визнання - шлюбу", - заявили в ILGA-Europe.

Швейцарія відстає в просуванні ЛГБТ-рівноправності в порівнянні з сусідніми країнами, незважаючи на те, що гомосексуальні відносини в деяких частинах країни узаконені з 1798 року, а по всій країні з 1942 року.

Згідно швейцарським законодавством, для прийняття ініціативи необхідно, щоб в її підтримку проголосувала більшість виборців країни, а також більшість кантонів.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти