333

Опитування: підтримка ЛГБТ-американців розділилася між Клінтон і Сандерсом


У Сполучених штатах Америки провели опитування громадської думки, яке показало, що ЛГБТ-електорат розділився в підтримці кандидатів від Демократичної партії.

Опитування: підтримка ЛГБТ-американців розділилася між Клінтон і Сандерсом

У США компанія "Community Marketing & Insights" опитала 563 зареєстрованих ЛГБТ-виборців з 46 штатів. Респондентам було поставлено питання, хто з демократичних президентських кандидатів "найбільше б підтримав цивільні ЛГБТ-права".

Відповідаючи на питання, 31% респондентів вибрали Берні Сандерса, а 25% - Гілларі Клінтон. Ще 37% опитаних заявили, що Сандерс і Клінтон в рівній мірі підтримують права ЛГБТ-людей.

Крім того, 98% респондентів зізналися, що "підтримка громадських ЛГБТ-прав" з боку кандидата є для них важливим фактором при голосуванні на президентських виборах.

Проте, коли учасників опитування запитали, за кого з кандидатів вони б проголосували, якби вибори відбулися сьогодні, Гілларі Клінтон отримала 48% голосів, а Берні Сандерс 41%.

Республіканський мільярдер Дональд Трамп посів третє місце з 2% голосів.

На питання, який з республіканських кандидатів в президенти в найбільшою мірою підтримав би цивільні права ЛГБТ-людей, 73% респондентів заявили, що жоден з кандидатів не підтримує ЛГБТ-права. Згідно з дослідженням, 6% вибрали Джона Кейсіка, 4% - Дональда Трампа, а решта кандидатів отримали 2% або менше.

Матеріал "Національного ЛГБТ-порталу" про те, що обіцяють і говорять про ЛГБТ кандидати на пост президента США можна прочитати тут.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти