464

Сенат американського штату схвалив трансфобний законопроект


На думку критиків, новий законопроект визначає "біологічну стать" занадто вузько

Сенат американського штату схвалив трансфобний законопроект

Сенат Південної Дакоти (США) схвалив скандальний законопроект, який, у разі його підписання губернатором, заборонить трансґендерним студентам використовувати роздягальні і туалетні кімнати, які відповідають їх ґендерній ідентичності.

Правозахисна організація "Lambda Legal" розкритикувала законопроект, який раніше схвалила Палата Представників штату і закликала губернатора Південної Дакоти Денніса Даугаарда накласти на нього вето.

"Подібні нападки є безпрецедентними і екстремальними", - заявив адвокат організації Кайл Палаццоло.

За його словами, "Південна Дакота стане першим штатом, який дійде до такої міри в своїх нападках і заподіянні шкоди трансґендерній молоді. Ганьба членам легіслатури Південної Дакоти, які проголосували на підтримку законопроекту, за ігнорування фундаментальних обов'язків, що полягають в тому, що школи повинні створювати безпечну освітню обстановку для всіх студентів".

Палаццоло додав, що законопроект "посилає небезпечний сигнал і може обмежити потенціал освітніх результатів вже і так вразливих трансґендерних студентів".

На думку критиків, новий законопроект визначає "біологічну стать" занадто вузько, що унеможливлює для будь-якого трансґендерної людини використовувати зручності, які вони вважають безпечними та комфортними.

"Lambda Legal" нагадала, що департамент юстиції США ясно дав зрозуміти, що заборона на використання трансґендерними студентами туалетних кімнат та роздягалень, які відповідають їх ґендерній ідентичності, може привести до втрати федерального шкільного фінансування.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти