1182

В Україні з'явилися ЛГБТ-марки


Всеукраїнська ЛГБТ-організація "Точка опори" спільно з Укрпоштою випустила марки на ЛГБТ-тематику

В Україні з'явилися ЛГБТ-марки

Благодійна організація випустила марки на ЛГБТ-тематику для популяризації ідеї толерантності та поваги до прав людни. Вона пропонує отримати 6 марок зробивши благодійний внесок

"Ми вирішили далі просувати ідею толерантного суспільства та поваги до прав людини. Цього разу випустили серію поштових марок спільно з Укрпоштою" - йдеться в заяві ВБО "Точка Опори".

Авторка принту, яка працює під псевдонімом Alice Blake, прокоментувала його для Національного ЛГБТ-порталу України:

"Рівні права в суспільстві - важливі і я не можу стояти осторонь проблеми дискримінації. "Love is my right" - це не просто слова, адже нічого хорошого не починається від ненависті, а все хороше починається від кохання. Я переконана, що кожен та кожна має право кохати. Цей принт позитивний і теплий, він може здатися простим, але я думаю, що про складне потрібно говорити просто."

Виконавчий директор ВБО "Точка опори" Богдан Глоба відзначив, що тепер написання запитів до державних органів буде приносити, ще більше задоволення: 

ВБО "Точка опори" | AUCO "Fulcrum" і Укрпошта випустили ЛГБТ марки :)Тепер з особливим задоволенням буду писати запити до державних органів ;)І дяка нашій талановитій Alice Blake за художню розробку.

Posted by Bogdan Globa on Monday, February 22, 2016

В основу дизайну марок, було покладено принт, який організація використала у інформаційній кампанії до Міжнародного дня прав людини. Тоді вона, теж, закликала виступити за відкрите і толерантне суспільство - одягнувши футболку "Love is my right", яку можна отримати зробивши благодійний внесок.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти