311

У Бангкоку відкрилася перша в історії Таїланду клініка для трансґендерних людей


Лікарі кажуть, що, на сьогоднішній день, люди купляють гормони на чорному ринку чи онлайн

У Бангкоку відкрилася перша в історії Таїланду клініка для трансґендерних людей

 У Бангкоку (Таїланд) відкрилася перша спеціалізована клініка для трансґендерних людей.

"Tangerine Community Health Center" фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку USAID, а також іншими аналогічними організаціями. Центр надає послуги з психологічного консультування, гормональної терапії, а також цитологічні мазки.

Новий центр пропонує дружні і необхідні послуги трансґендерній спільноті на місцевому рівні, а також стане лідером регіону у визначенні та поширенні моделей поліпшення доступу та якості охорони здоров'я серед трансґендерних людей. Ці зусилля стануть важливими для досягнення кінця СНІДу, але також внесуть внесок в більш широкий порядок по просуванню здоров'я і прав трансґендерних людей.

Незважаючи на те, що Таїланд залишається провідним напрямком у світі для проведення операцій по зміні статі, в країні зберігаються проблеми з післяопераційної реабілітацією і підтримкою.

"В даний час люди, які колють ці гормони поза клінікою, багато хто з них використовують гормони, які вони купили в онлайні або на чорному ринку. І це не те, що б ми радили людям робити ", - заявив доктор Ніттайя Пханупхак в коментарі AFP.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти