235

Amnesty International: "Ми вітаємо зміни до трудового законодавства, але цього недостатньо"


Amnesty International провела прес-конференцію з нагоди випуску щорічної доповіді про стан прав людини у світі у 2015/2016 роках

Amnesty International: "Ми вітаємо зміни до трудового законодавства, але цього недостатньо"

Серед найбільших загроз правам людини в Україні там називають продовження конфлікту на Донбасі, проблеми з розслідуваннями злочинів на Майдані, обмеження прав ЛГБТ, а також складну ситуація у анексованому Росією Криму.

У своїй щорічній доповіді Amnesty International відзначає Марш рівності, заборону одеського Маршу та внесенні правки до трудового законодавства.

"У червні 2015 року в Києві відбувся Марш рівності ЛГБТІ, що безперечно є великим досягненням, але попри захист правоохоронних органів, Марш був затьмарений насиллям. Також, Amnesty International вітає внесення поправок, які чітко забороняють дискримінацію ЛГБТІ у трудовій сфері", - заявила директорка Amnesty International в Україні Тетяна Мазур.

На питання Національного ЛГБТ-порталу, чи буде організація виступати за включення СОГІ до інших законів, аби заборонити дискримінацію ЛГБТ в усіх сферах, Тетяна Мазур наголосила, що вони виступають за всеохопне антидискримінаційне законодавство.

"Ми давно моніторимо ситуацію з права ЛГБТІ. Я хочу наголосити, що ми не говоримо про якісь особливі права - ми говоримо про основоположні права людини. Ми бачимо, що представники ЛГБТІ стикаються з порушенням цих прав. Наприклад, Марш рівності - це право на мирні зібрання", - додала директорка.

Наостанок, Тетяна Мазур наголосила, що Amnesty International "вітає зміни до трудового законодавства, проте цього недостатньо. Потрібне всеохопне антидискримінаційне законодавство, тому що це потрібно не лише ЛГБТІ-спільноті, але й іншим меншинам, які зазнають дискримінації".

Читати "Доповіді про стан прав людини у світі у 2015/2016 роках".

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти