608

Мати учасника Маршу рівності, який постраждав: "Після побиття я довго звикала до обличчя власної дитини"


Громадська активістка, волонтерка АТО, розповіла про побиття її дитини під час Маршу рівності у Києві і про те, з якими проблемами доводиться боротися їй і її синові

Мати учасника Маршу рівності, який постраждав: "Після побиття я довго звикала до обличчя власної дитини"

Волонтерка  АТО і громадська активістка Ольга, чий син був побитий під час київського Маршу Рівності, в інтерв'ю «Громадському радіо» розповіла про наслідки травми її сина і свої переживання з цього приводу.

Вона не знала, про те що син поїхав на Марш рівності, приїхавши з АТО вона побачила його з побитим обличчям:

"Те, що Микита їде на цей прайд - я навіть не знала. Він сказав, що їде на тренінги з прав людини. Я в той день була на вогневі, як волонтер, так що так склалося, що ми обоє були на своїй вогневі. Він поїхав туди за покликом серця, оскільки хоче відстоювати права ЛГБТ-людей. Те, що сталося потім, було дуже боляче для мене. Його побили, йому поламали ніс, і ми дотепер не відновили форму. Я дуже довго звикала до обличчя своєї дитини ", - говорить

Після побиття, сину знадобилася операція: видалили перетинку в носі, тому що вона заважала йому дихати. «А щоб відновити форму, потрібно буде робити пластику», - додає Ольга.

Ольга розповіла про те, що її син був ображений в школі, але не здався:

"Я дізналася про це, коли йому було 14 років, він прийшов зі школи і просто плакав, хоча він дуже сильна особистість. Він розповів, що відкрився дітям, вони його образили і йому було дуже боляче. Коли твоя дитина переживає такий біль, ти не маєш права думати про себе. Я сказала йому, що я з ним, ми команда і все буде добре, хоча всередині було дуже важко".

Вона розповіла про те, що в Україні з батьками працює організація «Терго» і про те, що потрібно боротися за їх права власних дітей:

"Вони збирають батьків, пояснюють їм, що дітки такими народжуються, що це не розбещеність. Це так само, як є темношкірі або повні люди. Потрібно боротися за права власних дітей. У всьому цивілізованому світі люди не страждають так, як у нас".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти