826

Олег Скрипка переконаний, що Євробачення дивляться лише геї та домогосподарки


Український співак, лідер гурту «Воплі Відоплясова» розповів про власне ставлення до пісенного конкурсу "Євробачення"

Олег Скрипка переконаний, що Євробачення дивляться лише геї та домогосподарки

Олег Скрипка розповів виданню "Гордон" про пісенний конкурс "Євробачення", про шанси України та про національний відбір, в якому перемогла українська виконавиця Джамала.

"...я не впевнений, що слухачі, які дивляться "Євробачення", а це в основному домогосподарки і геї, будуть голосувати за пісню про Крим", - заявив Олег.

"Я не слідкував за національним відбором в цьому році, слухаю іншу музику, але мої прогнози збулися. Я думав, що поїде Джамала, - так і вийшло. Вона - сильний виконавець. Політичний момент дуже важливий: кримчанка - і співає про Крим. Це - правильний посил. Але я не впевнений, що слухачі, які дивляться "Євробачення", а це в основному домогосподарки і геї, будуть голосувати за пісню про Крим. Ми пам'ятаємо неприємний інцидент в 2005 році з групою "Гринджоли", з піснею "Разом нас багато, нас не подолати ". Світ її не прийняв", - заявив лідер "ВВ".

 

 

 

У 2006 Олег Скрипка заявив, що ходить до гей-магазинів: "Я вирішив піти іншим шляхом. "Як це не дивно прозвучить, але я дуже часто купую одяг в магазинах для геїв. Там легко знайти добре приталені, а не мішкоподібні сорочки і блискучі штани".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти