420

У Польщі невідомі напали на офіс ЛГБТ-організації


Нападники встигли втекти до приїзду поліції

У Польщі невідомі напали на офіс ЛГБТ-організації

Сьогодні у Варшаві (Польща) відбувся напад на штаб-квартиру "Кампанії проти гомофобії".

Троє молодих людей, вигукуючи образливі слова, били руками і ногами в двері, намагалися увірватися в офіс, де знаходилися співробітники і співробітниці організації. Під час нападу, був викликаний наряд поліції. Нападники встигли втекти до приїзду правоохоронців.

Співробітник організації Слава Мельник розповів "Національному ЛГБТ-порталу" про подробиці нападу, неприємну тенденцію проявів відкритої гомофобії в Польщі, і про перспективи покарання винних:

"Це вже другий напад на офіс нашої організації протягом трьох місяців. Минулого разу напад здійснено на двух працівників організації, які знаходились безпосередньо під офісом 30 грудня. Слідство в тій справі далі триває і займається ним прокуратура Варшави і поліція. Протягом місяця скоєно два напади на офіс "Лямбди Варшава" (перше - підпалено двері, вчора - вибито вночі шибу). 

Раніше такого типу атаки були рідкістю, і траплялись, максимум, раз на рік. Зазвичай напередодні Дня Незалежності у листопаді.

Сьогодні три особи намагалися увірватися до офісу, викрикуючи гомофобні образи, і закликали відкрити двері. На щастя, керівник офісу помітив молодиків, шо наближалися до офісу, і попередив працівників і працівниць не підходити до дверей і вікон.  

Поліція відкрила провадження по цій справі. Ми сподіваємось на ретельне слідство. Оскільки підозрюваних не знайдено одразу, шанси позитивного перебігу справи малі". 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти