8166

«Гей-культура приводить до знищення світу», - новий уповноважений з питань сім'ї


Кабмін за поданням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка назначив на посаду уповноваженого з питань сім'ї людину, яка вважає, що коли «ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок… потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга»

«Гей-культура приводить до знищення світу», - новий уповноважений з питань сім'ї

Днями вступило в силу Положення про Урядового уповноваженого з питань сім'ї, затверджене постановою Кабміну від 24 лютого 2016 року № 131, за якою Кабмін призначив урядовим уповноваженим з питань сім'ї та сімейних цінностей президента всеукраїнського благодійного фонду «Сім'я» Адріана Буковинського.

Урядовий уповноважений з питань сім'ї є уповноваженою Кабінетом Міністрів України посадовою особою, на яку покладено виконання завдань з питань забезпечення комплексного і скоординованого підходу до формування ефективної державної сімейної політики.

Урядовий уповноважений призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем'єр-міністра України.

28 лютого 2013 року у прес-центрі УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Саміт Україна – ЄС: Чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні». Тоді, Адріан Буковинський зазначив, йдеться на ресурсі bukovynski.com:

«Суспільству нав’язують антинорми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз, на даному етапі, ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга... Суспільство одностатевих пар. Яке його майбутнє? Відповідь очевидна! Гей-культура приводить до знищення світу...».

Оновлення 08.03.2016

Глава Уряду Арсеній Яценюк доручив провести відкритий конкурс на посаду Урядового уповноваженого з питань сім'ї. Про це заявила Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко.

Конкурс має бути проведений "із залученням науковців, представників громадських правозахисних та релігійних організацій, представників профільних міністерств та відомств. Відповідне рішення буде винесене на найближче засідання Кабінету Міністрів України", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, Ганна Онищенко підкреслила, що Адріан Буковинський не вступив на посаду Урядового уповноваженого з питань сім'ї, зараз щодо нього проводиться спецперевірка.

"Зазначимо, що на сторінці у Facebook Буковинський дякував за привітання щодо свого призначення ще 4-го березня":

Фото: Facebook Адріана Буковинського

На момент публікації, ми не отримали коментаря від Адріана Буковинського, проте готові йогоопублікувати в разі отримання.

 

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти