235

Богдан Глоба: "Призначення гомофоба може вплинути на співпрацю України і ЄС"


ЛГБТ-активіст вважає, що це може перекреслити усі напрацювання України перед референдумом у Нідерландах.

Богдан Глоба: "Призначення гомофоба може вплинути на співпрацю України і ЄС"

Виконавчий директор ВБО "Точка Опори" Богдан Глоба вважає, що назначення в Уряд України гомофоба може вплинути на відносини між Україною та Європейським Союзом.

Про це він розповів у сюжеті програми "Подробности" на телеканалі "Інтер".

"Залишився місяц до нідерландського референдуму, де буде вирішуватися доля Асоціації між Україною та ЄС. Вони дуже значну увагу приділяють саме правам ЛГБТ.

Вже зроблено багато кроків, які демонструють прагнення України наблизитися до європейських стандартів. І тут зробити такий epic fail - назначити в уряд гомофоба. Це просто усе перекреслює", - сказав ЛГБТ-активіст.

У свою чергу, "Точка Опори" вже надіслала звернення до уряду та громадськості щодо посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї, у якому вітає рішення відкликати з посади Адріана Буковинського.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на цю посаду назначили Адріана Буковинського, який неодноразово висловлював свою гомофобну позицію.

Після публікації "Національного ЛГБТ-порталу" цю новину поширили провідні українські ЗМІ і Кабмін був змушений оголосити відкритий конкурс на посаду Уповноваженого з питань сім'ї.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти