309

Єврокомісія вперше в історії стане учасником гей-прайду в Амстердамі


Єврокомісія вперше в історії ЄС візьме участь у щорічному гей-прайді в Амстердамі, оплативши витрати на човен, який візьме участь у спільній флотилії.

Єврокомісія вперше в історії стане учасником гей-прайду в Амстердамі

Рішення підтримати організацію одного з найбільших в Європі фестивалів секс-меншин було прийнято у понеділок, 7 березня. Його підтримали всі країни ЄС, за винятком Угорщини. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Eurobserver.

Проект є частиною нового плану Єврокомісії щодо захисту прав представників ЛГБТ, затвердженого в минулому році.
Уряд Угорщини наклав вето на узгодження цього рішення, заявивши, що підтримка прав гомосексуалістів у ЄС загрожує угорському суверенітету.

"Угорщина не може підтримати документ про права ЛГБТ, підготовлений комісією, в його нинішньому вигляді в зв'язку з тим, що є серйозні побоювання, пов'язані з суверенітетом держав-членів", - заявили у Представництві Угорщини в ЄС.

Човен ЄС буде одним із 80 на заході, який проходить в кінці липня в Амстердамі. Серед інших учасників будуть катери на підтримку спортсменів-геїв, який спонсорує німецька спортивна фірма Adidas, Марокканський човен, і український катер поп-співачки Камалії.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти