205

Богдан Глоба про скандальне призначення Адріана Буковинського


Під час ефіру Громадського радіо обговорили нову посаду в державному апараті, непрозорість призначення Буковинського та толерантність до ЛГБТ-спільноти

Богдан Глоба про скандальне призначення Адріана Буковинського

В першу годину «Ранкової хвилі» на Громадському радіо Богдан Глоба, помічник голови комітету ВР з прав людини, виконавчий директор Всеукраїнської благодійної організації «Точка Опори» розповів про скандальне призначення Адріана Буковинського.

"Можна говорити про політичну домовленість, політичну посаду, адже цю посаду придумали під час голосування парламенту за антидискримінаційну поправку в Трудовий кодекс", - відзначив Богдан Глоба.

На його думку, це політичний обмін, під час якого голоси за поправку обміняли на створення посади Уповноваженого з питань сім'ї.  Правозахисник висловив думку, що  Україні не потрібна така посада.

"Якщо уряд хоче займатися проблемами сім'ї - створіть окремий департамент в Міністерстві соціальної політики...", - додав Богдан Глоба.

Слухати ефір повністю.

Раніше, "Точка Опори" вже надіслала звернення до уряду та громадськості щодо посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї, у якому вітає рішення відкликати з посади Адріана Буковинського.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на цю посаду назначили Адріана Буковинського, який неодноразово висловлював свою гомофобну позицію.

Після публікації "Національного ЛГБТ-порталу" цю новину поширили провідні українські ЗМІ і Кабмін був змушений оголосити відкритий конкурс на посаду Уповноваженого з питань сім'ї.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти