292

Угорщина зірвала розширення прав для ЛГБТ в ЄС


На засідання Ради ЄС Угорщина єдина держава-член ЄС відкинула угоду Європейського союзу щодо запобігання дискримінації по відношенню до ЛГБТ-люде і тим самим заблокувала його прийняття

Угорщина зірвала розширення прав для ЛГБТ в ЄС

На початку цього тижня Нідерланди, в даний час головує в Євросоюзі, представили на розгляд угоду, в якому пропонувалися заходи для вирішення питань гомофобною і трансфобной дискримінації, заохочувалися зусилля з просування рівності прав для ЛГБТ. Про це повідомляє Neurope

Угорщина висловила серйозну стурбованість змістом цього документу, який, на думку офіційного Будапешту, обмежує суверенність держав-членів ЄС і тому не може бути прийнятий у такій формі.

Окрім цього Уряд Республіки Угорщини оголосив, що не може підтримати підписання цього документу також і з тієї причини, що його зміст суперечить угорській Конституції.

Британська демократка Кетрін Бердер заявила, що позиція Угорщини є ганебною.

"ЄС відіграє життєво важливу роль в захисті прав ЛГБТ на всьому континенті в останній рік, але реальність така, що в деяких європейських країнах ЛГБТ-людей як і раніше щодня стикаються з переслідуванням і дискримінацією."

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти