474

Іноземним гомофобам можуть заборонити в'їзд до США


Експерти називають цей законопроект правильним посланням до міжнародної спільноти

Іноземним гомофобам можуть заборонити в'їзд до США

Сенаторка США від Демократичної партії Джин Шахін внесла на розгляд Конгресу законопроект, спрямований на заборону в'їзду в країну негромадян штатів, які брали участь у переслідуванні ЛГБТ-людей в інших країнах світу, пише GSN.

Акт про глобальну повагу спрямований на введення обмежень щодо осіб, відповідальних за переслідування сексменшин, позасудові вбивства і тортури представників ЛГБТ-спільноти, а також грубі порушення прав людини, викликані сексуальною орієнтацією або ґендерною ідентичністю людини.

Тим, кого Держдепартамент США вважатиме підпадаючим під зазначену категорію, буде відмовлено у в'їзній візі, якщо вони за такою звернуться, або відмовлено у в'їзді в країну.

Провідна американська правозахисна ЛГБТ-організація "Human Rights Campaign" вже виступила на підтримку ініціативи, заявивши, що законопроект посилає сигнал світовим лідерам і офіційним особам, що вони не можуть переслідувати ЛГБТ-людей, приїжджати в США і очікувати, що їх тут будуть вітати.

Сенаторка Шахін висловила надію, що її законопроект відправить потужний сигнал міжнародній спільноті і стане попередженням тим, хто ставить собі за мету переслідування людей за ознаками їх сексуальної орієнтації або ґендерної ідентичності в різних куточках світу.

"Ніхто не повинен жити в страху фізичного насильства або придушення через свою сексуальну орієнтацію або сексуальну ідентичність", - сказала вона.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти