617

Зовнішні сили керують Кабміном, - Руслан Кухарчук


Член руху «Любов проти гомосексуалізму» Руслан Кухарчук написав пост, де повторив меседжі російської пропаганди

Зовнішні сили керують Кабміном, - Руслан Кухарчук

Руслан Кухарчук розповів про те, що рішення про призначення Адріан Буковинського було призупинине і був об'явлений відкритий конкурс.

На його думку причина одна: "європейські партнери" і гранто-орієнтовані українські організації та активісти засмутилися і образилися, що у них не отримали благословення - і на позицію сімейного уповноваженого в цілому, і на Буковинського зокрема.

Кухарчук, вважає, що Кабмін "в умовах очевидного зовнішнього управління здав позицію" і що "сотні профільних просімейних організацій в Україні очікують офіційного запрошення від уряду для входження до конкурсної комісії".

Нагадаємо, раніше видання Цензор.нет повідомляло про те, що на думку секретаря Радбезу РФ Патрушева "Обраний Києвом вектор розвитку фактично поставив Україну під зовнішнє управління".

 

БУКОВИНСКИЙПомните, я неистово и радостно информировал о том, что Кабинет министров Украины учредил должность Правитель...

Posted by Руслан Кухарчук on Thursday, 10 March 2016

Раніше, Богдан Глоба заявив, що створення посади уповноваженого з питань сім'ї - це політична домовленість.

"Можна говорити про політичну домовленість, політичну посаду, адже цю посаду придумали під час голосування парламенту за антидискримінаційну поправку в Трудовий кодекс", - відзначив Богдан.

Раніше, "Точка Опори" вже надіслала звернення до уряду та громадськості щодо посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї, у якому закликає взагалі скасувати дану посаду.

Після публікації "Національного ЛГБТ-порталу" цю новину поширили провідні українські ЗМІ і Кабмін був змушений оголосити відкритий конкурс на посаду Уповноваженого з питань сім'ї.

Фото: bognews.org

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти