1774

Адріан Буковинський пояснив, чому гей-культура приводить до знищення світу


Він був здивований рішенням про відкликання з посади

Адріан Буковинський пояснив, чому гей-культура приводить до знищення світу

Адріан Буковинський, який один день пробув Уповноваженим з питань сім’ї, дав інтерв’ю, в якому заявив, що його слова, сказані три роки тому, вирвані з контексту і знову повторив тезу про знищення світу. 

Зокрема, він сказав, що відкликання з посади стало для нього несподіванкою. Також він вважає, що ЛГБТ-спільнота історично відреагувала на це призначення.

"Моя позиція всім відома, вона полягає у тому, що сім’я - це союз між чоловіком і жінкою. ЛГБТ-спільнота має на це інші погляди, вона має на це право, але це наші різні полюси", - сказав Буковинський.

Він зазначив, що проти нього задіяли маніпуляційні технології.

"Головне поставити штамп дрімучого гомофоба. 

Та цитата була сказано мною три роки тому. Деякі люди вважають, що тільки вступив на посаду  і зразу ж таке заявив. Це не відповідає дійсності", - заявив Буковинський.

Після цього він прочитав усю цитату, яку, за його словами, вирвали з контексту. Нижче подаємо повну розшифровку цієї цитати:

"Суспільству нав’язуються антинорми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить погляд на ці питання. Зараз ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок, але потрібно говорити про інші персонажі гендерного спектру - про педофілів, некрофілів, зоофілів. Це все ланки одного ланцюга. Потрібно говорити про всі його частинки. Вони також претендують на інакшість.

Тоді складається повна картина того соціуму, який потрібно легалізувати, що успішно крок за кроком робиться в країнах Європейського Союзу. Зараз йде кампанія зміщення акцентів. Звучить пропозиція змінити кут зору. Суспільство одностатевих пар, яке його майбутнє?

Відповідь очевидна: гей-культура приводить до знищення світу. Тому ми відстоюємо погляди переважної більшості співгромадян"

 

Більше того, Буковинський заявив, що зараз в парламентах різних країн Євросоюзу йдуть дискусії щодо педофілії. За його словами, пропонується зниження вікового бар’єру на згоду на статеве життя до 12 років. 

"Гей-культура приводить до знищення світу - це треба розуміти в контексті, що між цими людьми немає продовження життя.

Там не можуть народжуватися діти, а якщо діти не народжуються, то світ знищується", - знову наголосив він. 

Повну версію інтерв’ю можна побачити тут. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на посаду Уповноваженго з питань сім’ї назначили Адріана Буковинського, який неодноразово висловлював свою гомофобну позицію.

Після публікації "Національного ЛГБТ-порталу" цю новину поширили провідні українські ЗМІ і Кабмін був змушений оголосити відкритий конкурс на посаду Уповноваженого з питань сім'ї.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти