568

Від Садового вимагають заборонити проведення у Львові ЛГБТ-квесту


На думку свободівців "у місті відсутня дискримінація за будь-якою ознакою, допоки це не несе нікому загрози"

Від Садового вимагають заборонити проведення у Львові ЛГБТ-квесту

Львівська міська організації ВО "Свобода" вимагає від правоохоронних органів та влади міста Львова заборонити проведення у місті "провокативного пішохідного ЛГБТ-квесту". Про це йдеться у зверненні партійного осередку "щодо можливих провокативних акцій ЛГБТ-спільноти у Львові", пише Depo.Львів.

Як повідомлялось, у ЗМІ з’явилась інформація про намір організації "Інсайт" провести у Львові в період Великого посту (а саме 19 -20 березня) так званий "Фестиваль Рівності".

"Основною метою заходу є пропаганда та популяризація антихристиянських статевих збочень серед львівської молоді під егідою боротьби з дискримінацією та вимога узаконення одностатевих шлюбів в Україні", - зазначено у заяві "Свободи".

У звязку із цим, міський осередок партії заявляє про те, що у Львові відсутня дискримінація за будь-якою ознакою, допоки це не несе нікому загрози, що гарантує ст. 32 Конституції України.

"Тому закликаємо представників ЛГБТ-спільноти та організаторів фестивалю припинити спекуляцію на цій темі", - сказано у заяві.

У "Свободі" відзначають, що кожен повнолітній громадянин може обирати своє майбутнє та висловлювати ту чи іншу точку зору. Проте ніхто не в праві ображати почуття інших громадян своєю аморальною поведінкою. Це суперечить ст. 3, 5, 23, 28 Конституції України.

"Вважаємо, що подібні акції спрямовані, передовсім, на руйнування традиційних сімейних цінностей та ображають християн, які складають абсолютну більшість населення Львова. Вимагаємо від правоохоронних органів та влади міста – заборонити проведення подібних провокативних заходів. У випадку невиконання вищезазначених вимог та бездіяльності представників влади відповідно до Законів та Конституції України залишаємо за собою право на акції прямої дії заради захисту честі, гідності львів'ян та національної безпеки України", - йдеться у зверненні.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти