366

Посол Британії в Україні: «Суспільство – сильне тоді, коли воно поважає усіх членів суспільства»


Джудіт Гоф - Посол Великої Британії в Україні виступила на відкритті міжнародної ЛГБТ-конференції, яка проходить в Києві

Посол Британії в Україні: «Суспільство – сильне тоді, коли воно поважає усіх членів суспільства»

Під час відкриття міжнародної конференції «ЛГБТ-питання та європейська інтеграція України», яка проходить в Києві, виступила Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

«Ми дійсно горді, що ми підтримуємо сьогоднішній захід і Сполучене Королівство продовжує підтримку захисту прав людини в Україні, в тому числі прав ЛГБТ. Україна обрала європейський шлях, який базується на толерантності, демократії та різноманітті».

Вона розповіла, що Сполученому Королівству потрібно було 40 років, щоб побороти дискримінацію та висловила сподівання, що «Україні не знадобиться 40 років для прогресу».

Пані Гоф відзначила, що «вражена рівнем суспільного обговорення в Україні, адже це дозволяє руйнувати стереотипи та міфи». Проте, на її думку, окрім законодавчих змін, потрібні зміни в суспільстві, які можливі, коли є діалог.

Організатором конференції є правозахисний ЛГБТ-центр «Наш світ» при підтримці Посольства Норвегії та Посольства Великої Британії в Україні.

Джудіт Гоф обійняла посаду Посла Великої Британії в Україні у вересня 2015 року. Попередньо, у 2013-2014 роках, вона була директором департаменту Східної Європи та Центральної Азії у Міністерстві закордонних справ Великої Британії.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти