433

Сергій Петухов: «Без зміни суспільної думки, ми не зможемо прийняти законопроект про цивільні партнерства»


Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов розповів про комплексність прав людини та потребу зміни суспільної думки

Сергій Петухов: «Без зміни суспільної думки, ми не зможемо прийняти законопроект про цивільні партнерства»

Під час відкриття міжнародної конференції «ЛГБТ-питання та європейська інтеграція України», яка проходить в Києві, виступив заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

«Концепція прав людина – суцільна, ми не можемо брати лише окремі елементи які нам подобаються. Це важливо, особливо в контексті боротьби з дискримінацією ЛГБТ в Україні», - заявив заступник.

Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції відзначив реєстрацію «Національного ЛГБТ порталу України», як те, що не було б можливим декілька років тому.

«Я хочу відзначити, те що є дуже важливим: ми зареєстрували перший інформаційний портал, присвячений ЛГБТ-питанням. Звісно, є певні проблеми та заборони, але наш Міністр прийняв рішення і ресурс зареєстрували на початку року. Ще декілька років тому це було б неможливо, але зараз це вдалося».

Щодо одностатевих партнерств, він пропонує почати громадські обговорення, адже «без зміни суспільної думки, ми не зможемо прийняти законопроект про цивільні партнерства».

На думку, Сергія Петухова «питання ЛГБТ увійшло в політичний діалог, тому можна очікувати прогресу в цьому питанні».
Він додав, що питання ЛГБТ використовують в інформаційні війні, яку ведуть проти України. На його думку, ключем до вирішення проблеми є відкритість, яку демонструє Кабмін.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти