1019

УГКЦ: "Пішохідний квест ЛГБТ у Львові є знаком диявольської війни"


Церква вважає, що це провокація у перший тиждень посту

УГКЦ: "Пішохідний квест ЛГБТ у Львові є знаком диявольської війни"

Українська греко-католицька церква закликала депутатів та міського голову Львова не допустити провокацій під час проведення у місті Фестивалю гідності і стати на "захист справжніх християнських цінностей", пише Захід.нет.

Позицію УГКЦ і митрополита львівського Ігоря Возьняка на засіданні депутатів міськради зачитав капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

«Церква говорить правду. Ми висловили свою позицією перед суспільством, яка є не позицією церкви, а позицією Божою. Тож просимо вас, обраних львів'янами, вжити усіх заходів для збереження миру, поваги та справжніх християнських цінностей у нашому місті. З огляду на небезпеку збурень у Львові просимо вас не допустити провокацій, які би могли викликати кровопролиття, масові безпорядки та очорнення міста», – заявив Павло Дроздяк.

Також він додав, що ЛГБТ-квест є провокацією і знаком диявольскої війни, яка розпочата у перший тиждень посту.

«Для мешканців Львова, які в більшості є віруючими християнами, пішохідний квест ЛГБТ у Львові є провокацією і знаком диявольської війни, несправедливості, яка чиниться у перший тиждень великого посту.

Церква не критикує, не звинувачує когось, церква проповідує правду, яка для декого є болючою, але спасаючою, – сказав о. Павло Дроздяк. – Для чого ми сьогодні відкриваємо Львів? Щоб дати можливість відчути свободу правди чи щоб інфікувати наше суспільство, може, ще однією раковою пухлиною, яка неминуче приведе до руйнування. Ми прагнемо сьогодні жити у суспільстві, в якому є діалог і відсутнє насильство, Але ми проти, щоб жити у суспільстві, в якому є діалог з гріхом».

Нагадаємо, що Львівська мерія вважає недоцільним проведення ЛГБТ-квесту. 

19 березня відбудеться пішохідний ЛГБТ-квест в рамках Фестивалю рівності. 

Місцевий осередок партії "Свобода" вимагає від мера Львова Андрія Садового заборонити проведення заходу. 

Праворадикали вже неодноразово погрожували організаторам заходу. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти