602

Міський голова Херсона звільнив з посади свого радника гомофоба


У мерії кажуть, що він підриває авторитет міського голови

Міський голова Херсона звільнив з посади свого радника гомофоба

 Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про звільнення з посадника радника Дмитра Семена, який неодноразово висловлював свою гомофобну, ксенофобну та расистську позицію. 

«Звільнити Семена Дмитра Борисовича від виконання обов'язків радника-консультанта Херсонського міського голови на громадських засадах, в зв'язку з допущенням дій, які негативно впливають на авторитет міського голови як головної посадової особи міста, підривають довіру громадян до міської ради та її виконавчих органів», - написано в документі.

Сам же Семен на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав, що пішов з посади за власним бажанням, бо не хоче "працювати в одній команді з регіоналами". 

Нагадаємо, що після призначення Семена на посаду радника Всеукраїнська благодійна організація "Точка Опора" звернулася з відкритим листом до міського голови Херсона Володимира Миколаєнка із проханням звільнити з посади радника міського голови відкритого гомофоба і расиста.

Громадська рада Херсона проголосувала за звернення до міського голови Володимира Миколаєнка з приводу доцільності перебування на посаді радника Дмитра Семена.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти