513

Єврооптимісти: Фестиваль рівності у Львові зірвали через пасивність влади та поліції


Депутати з МФО "Єврооптимісти" засуджують прояви насильства, пасивність поліції та міської влади Львова, що спричинило зрив Фестивалю Рівності у цьому місті

Єврооптимісти: Фестиваль рівності у Львові зірвали через пасивність влади та поліції

Про це йдеться у заяві народних депутатів міжфракційного об'єднання "Єврооптимісти", розповсюдженій в соціальні мережі Facebook.

''Право вільно збиратися та обговорювати будь-які питання, в тому числі щодо прав ЛГБТ, гарантоване Конституцією України, а Верховна Рада нещодавно заборонила у Трудовому кодексі дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації. У ході Революції гідності Україна обрала європейський шлях розвитку, що означає повагу до прав людини'', - йдеться в заяві.

Депутати з МФО "Єврооптимісти" закликають органи правопорядку гарантувати безпеку учасників акцій ЛГБТ-спільноти, а органи місцевого самоврядування – створити нормальні умови для їх проведення.
Тільки та держава, яка поважає права людини, є сильною та здатною захистити як своїх громадян, так і свою територіальну цілісність та незалежність.

Раніше з критикою подій у Львові 19 березня виступив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, , а посол Посол США, заявив, що зрив «Фестивалю рівності» у Львові – погана новина.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти