492

Садовий: напад на ЛГБТ-фестиваль - це спланована провокація


Він вважає, що Львів і Україна понесли репутаційни втрати

Садовий: напад на ЛГБТ-фестиваль - це спланована провокація

Міський голова Львова Андрій Садовий впевений, що напад на учасників і організаторів "Фестивалю Рівності" - це спланована провокація, з метою дискредитації міста та України. 

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Вчорашні події у Львові - наслідок добре спланованої операції. Учасники з обидвох сторін виступили свідомими чи несвідомими учасниками "картинки".

Я засуджую насильство, але як керівник органу місцевого самоврядування, маю обмежений вплив на силові структури та спеціальні органи", - пише він.

 

Вчорашні події у Львові - наслідок добре спланованої операції. Учасники з обидвох сторін виступили свідомими чи несвідом...

Posted by Андрій Садовий on Sunday, 20 March 2016

Очільник міста каже, що напередодні заходу попередив голову ОДА про те, що мета провокації - міжнародна дискредитація України і попросив вчинити усі дії в межах його повноважень, аби не допустити цього сценарію.

"Знаю, що він обговорював цю ситуацію з СБУ. Вони знають, як працювати в таких випадках. Сподіваюсь, зробили все, що могли. Слава Богу ніхто не постраждав. Є репутаційні втрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські радикали на захисті російських інтересів

Судове рішення про заборону проведення масових заходів обидвома сторонами біля Опери було правильним. Прямі зіткнення і кров на вулицях Львова - це те, чого хотіли наші недруги", - вважає Садовий.

Нагадаємо, що депутатська група "Єврооптимісти" засудила зрив "Фестивалю Рівності". Також засудив агресію радикалів посол США в Україні Джеффрі Пайєт. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти