318

В Голландії заборонили плакати з поцілунком Путіна і лідера правих Вільдерса


Нідерландська залізниця заборонила для розміщення на своїх станціях плакат партії Молодих соціалістів Нідерландів, на якому голландський ультраправий політик Гірт Вілдерс обіймається і цілується з Путіним

В Голландії заборонили плакати з поцілунком Путіна і лідера правих Вільдерса

Як повідомляє видання ЄП з посиланням на NOS, поява такого плаката на залізничних станціях та автобусних зупинках національного оператора залізничного транспорту NS мала би, за задумом його авторів, переконати супротивників підписання Угоди про асоціацію ЄС та України підтримати ратифікацію Угоди Голландією.

Плакати розроблені на замовлення партії Молодих соціалістів, яка є юридично незалежною політичною організацією, проте повʼязана з соціал-демократичною партією Голландії.

Втім Нідерландська залізниця (NS), на станціях якої ли би бути розміщені плакати, визнала, що такий плакат є про провокативним і образливим, тому заборонила його розміщення.

Тому рекламна агенція Exterion, яка відповідальна за розміщення плакатів, розробила більш лояльний варіант плакату, на якому Вільдерс і Путін тримають голови близько один до одного – ці плакати будуть розміщені на дошках для оголошень на зупинках та станціях.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти