299

В Амстердамі відкрилась українська виставка батьків, що мають ЛГБТ-дітей


ЛГБТ-активісти та активістки з України розпочали роботу в Нідерландах аби заручитися підтримкою голландської спільноти

В Амстердамі відкрилась українська виставка батьків, що мають ЛГБТ-дітей

Напередодні голландського референдуму, активісти та активістки з України проводять серію зустрічей з жителями Амстердаму та інших міст.

Відбуваються зустрічі з місцевою спільнотою, під час яких активісти та активістки розповідають важливість Асоціації України з ЄС для ЛГБТ-спільноти України, аби заручитися підтримкою місцевої спільноти напередодні голландського референдуму. Активісти з України привезли з собою футболки, сумки та флешки на яких зображено лозунг "Say YES!". Голландський референдум пройде 6 квітня 2016 року.

Так, громадська організація "Терго" презентувала виставку "Наші рідні", яка розповідає історії батьків з різних міст України та їхніх ЛГБТ-дітей. Захід пройшов у співпраці з Martijn Kamphorst та Gay Group".

Посольство України в Нідерландах підтримало виставку та розповсюдило інформацію про неї на своїй сторінці в Facebook.

Всеукраїнська благодійна організація "Точка опори" в рамках серії зустрічей демонструє документальний фільм "Сім'я" про ЛГБТ-сім'ї в Україні.

Цю ініціативу підтримала одна з найбільших організацій в Нідерландах "COC Nederland", яка захищає права ЛГБТ в країні з 1946 року, та анонсувала серію заходів на власному веб-сайті.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти