447

Комітет ВРУ з прав людини засудив зрив ЛГБТ-фестивалю у Львові


Комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин засуджує зрив праворадикалами «Фестивалю рівності» у Львові, організованого представниками ЛГБТ.

Комітет ВРУ з прав людини засудив зрив ЛГБТ-фестивалю у Львові

«В демократичній правовій державі, яка відстоює європейські цінності, неприпустиме свавілля. Кожна людина повинна дотримуватися закону, а в разі його порушення, справедливо нести відповідальність.», - відзначають в заяві. Про це йдеться в повідомленні прес-служби органу парламенту України.

Депутати Комітету ВРУ вимагають прозорого і невідкладного розслідування подій. На думку парламентаріїв, європейська інтеграція України нерозривно пов'язана з толерантним і інклюзивним суспільством, а також повагою до людей, «незалежно від кольору шкіри, походження, інвалідності, мови, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших ознак».

«Комітет ще раз підтверджує свою відданість принципу верховенства права та поваги до меншин», - сказано в заяві.

Нагадаємо, раніше Григорій Немиря дав інтерв'ю виданню PRIDE Україна, в якому заявив, що тема захисту прав ЛГБТ-спільноти нині є не менше обговорюваною, ніж раніше тема двомовності України

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти