1303

Глава департаменту Нацполіціі закликав вбивати


Керівник Бюро протидії наркозлочинності Ілля Ківа виправдав зрив "Фестивалю рівності" словами з Біблії

Глава департаменту Нацполіціі закликав вбивати

"Львів! Біблія, Левіт, Вірш 20, глава 13. А хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті, кров їхня на них. P.S. Читайте Біблію, вірте Господу!" - написав Ківа.  

ЛЬВОВ! БИБЛИЯ, ЛЕВИТ, Стих 20, глава 13. Если кто ляжет с мужчиною, как с женщиною, то оба они сделали мерзость: да будут преданы смерти, кровь их на них. P.S. Читайте Библию, верьте ГОСПОДУ!

Posted by Кива Илья on Monday, March 21, 2016

Разом з тим, відомий кримськотатарський журналіст Айдер Муждабаєв засудив Ківу через його висловлювання.

"Високопоставлений чиновник МВС України, яка йде в Євросоюз, цитатою з Біблії благословляє фізичну розправу над представниками сексуальних меншин. Якщо Україна - Європа, то Ілля Ківа як людина, котра не розуміє, де він перебуває і що говорить, повинен бути звільнений сьогодні, 21.03.16 , наказом Арсена Авакова. Або глава МВС повинен заявити, що Україна відмовляється від європейського вибору, а президент - офіційно підтвердити це рішення і залишити Ківу в його нинішньому статусі. Третього в даному випадку не дано", - написав Муждабаєв.

 

 

Высокопоставленный чиновник МВД Украины, идущей в Евросоюз, цитатой из Библии благословляет физическую расправу над пред...

Posted by Ayder Muzhdabaev on Monday, March 21, 2016

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти