376

Лідери «Самопомочі» прокоментували події у Львові


Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський та заступниця Голови Верховної Ради Оксана Сироїд, прокоментували для Національного ЛГБТ-порталу України право на мирні зібрання в контексті подій у Львові

Лідери «Самопомочі» прокоментували події у Львові

Під час презентації "100 днів в Київраді", Національний ЛГБТ-портал України мав змогу почути коментар представників «Об’єднання «Самопоміч» про події у Львові.

«Я думаю, що це робота для всіх прошарків влади у місті. Спільна робота повинна забезпечити людей на свободні виступи, ми ж пам’ятаємо, що свобода людини закінчується там, де починається свобода іншої людини. Потрібно працювати спільно, щоб життя в столиці було цивілізованим і європейським», - заявив Сергій Гусовський.

На думку Гусовського «потрібно шукати тих кому вигідна ця ситуація напередодні референдуму в Голандії».

«За забезпечення свободи мирних зібрань відповідають правоохоронні органи. Вони зобов’язані захистити цю свободу, те що відбулося у Львові – це було неспроможність та небажання правоохоронних органів захистити свободу мирних зібрань», - заявила Оксана Сироїд.

Вона додала, що у ВРУ є законопроект про «мирні зібрання» і «Об’єднання «Самопоміч» буде виступати за його прийняття, аби гарантувати фундаментальну свободу людини.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти