373

У Львові показали фотовиставку про батьків, що мають ЛГБТ-дітей


Навіть під час евакуації бажаючі ставили питання батькам

У Львові показали фотовиставку про батьків, що мають ЛГБТ-дітей

 19 березня, у рамках "Фестивалю Рівності", не дивлячись на напади і зрив заходу, відбулася фотовиставка "Наші рідні", що присвячена батькам, що мають ЛГБТ-дітей. 

Про це у соціальній мережі Facebook повідомляє батьківська організація "Терго". 

Як відомо, на готель, де проходив фестивалю напала група праворадикалів, через що захід був скорочений, а потім відмінений. Організатори були змушені покинути Львів. 

Втім виставку "Наші рідні" встигли показати усім бажаючим. 

"У всіх присутніх була можливість помилуватися фото-історіями, прочитати одкровення сімей, які мають ЛГБТ-дітей, а також поспілкуватися в дискусії з членами "Терго".

І хоча за дві години дискусії ми двічі змінили локацію (заради безпеки) присутні із зацікавленістю задавали питання, а мами не менш емоційно на них відповідали. І навіть при евакуації в автобусі присутня молодь продовжувала задавати питання.

Події у Львові ще раз підтвердили важливість проведення культурних подій для адвокації прав людини взагалі, і ЛГБТ-спільноти, зокрема", - сказано у повідомленні батьківської ініціативи. 

Нагадаємо, що 21 березня ця фотовиставка відкрилася в Амстердамі. 

ТЕРГО – це батьківська ініціатива, співдружність батьків та друзів лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних осіб, які підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року. Наш матеріал про батьківський рух можна прочитати тут. 

Реакцію фейсбук-спільноти на зрив Фестивалю читайте тут.  Авторський матеріал про ці події - тут. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти