274

Організатори "Фестивалю Рівності" досі отримують погрози


"Ми і надалі будемо захищати рівність та свободу усіх людей"

Організатори "Фестивалю Рівності" досі отримують погрози

Організатори "Фестивалю Рівності" у Львові, який був зірваний групою праворадикалів, виступили з офіційною заявою, в якій вони повідомили, що продовжують отримувати погрози, однак не збираються припиняти свою діяльність. 

Про це сказано на сайті громадської організації "Інсайт". 

Напочатку заяви, вони переказали усю історію навколо проведення фестивалю. Як намагалися отримати підтримку від міської влади, однак так і не були почуті, як їх вигнали з першого готеля і напали у другому. 

"Готуючись до проведення Фестивалю Рівності в регіонах, ми опиралися на свій досвід у Києві. У столиці два попередні Фестивалі пройшли успішно, а реакція суспільства була позитивною. Звичайно, ми мали декілька інцидентів на ґрунті гомофобії та трансфобії під час відкриття Фестивалю, але поліція діяла професійно і ми змогли провести Фестиваль протягом наступних трьох днів, як і планували", - сказано у повідомлені. 

Організатори відмічають, що Львів не випадково був вибраний, як перший регіон, де пройде фестиваль, бо, по-перше, там є ініціативна група, яка працює з ЛГБТ-спільнотою, а, по-друге, однією з тем була внутрішні переселенці, яких Львів прийняв дуже багато. 

"Після Фестивалю ми продовжуємо отримувати погрози та звинувачення у співпраці з провокаторами.

Усі теорії змов, в яких нас звинувачують, — це відома стратегія звинувачування жертви у тому, що вона сама спровокувала агресора своїми діями.

Ми вважаємо неприпустимими такі заяви та звинувачення. Ми і надалі будемо захищати рівність та свободу усіх людей — без винятків та обмежень, - говориться у заяві організаторів. 

Реакцію фейсбук-спільноти на зрив Фестивалю читайте тут.  Авторський матеріал про ці події - тут. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти