260

Українські правозахисники агітують голландських політиків підтримати Україну на референдумі


Вони розповідають, як Угода про Асоціацію з ЄС допоможе Україні

Українські правозахисники агітують голландських політиків підтримати Україну на референдумі

Делегація української правозахисної організації "Точка Опори" та батьківської ініціативи "Терго" зараз перебуває у Нідерландах, де агітує за підтримку Асоціації України з Європейським Союзом на голландському референдумі, якій відбудеться 6 квітня. 

Зокрема, вони, під час візиту до парламенту Нідерландів, поспілкувалися із депутаткою від партії D66 Пієй Дейкстрою. 

Як розповів "Національному ЛГБТ-порталу" виконавчий директор ВБО "Точка Опори", помічник голови парламентського комітету з питань прав людини, Богдан Глоба, вони обговорили підготовку до референдуму і українська делегація привела аргументи на користь підтримки України на референдумі. 

"Казали, що ця угода дає шанс для зміцнення прав людини в Україні. Зокрема, для ЛГБТ-спільноти. Я ще говорив, що ця угода - ключ до реформування і зміни ситуації в Україні", - розповідає Глоба. 

У свою чергу, представники голландської партії запросили українців на політичні дискусії і записали спільне звернення до виборців. 

D66 - нідерландська соціал-ліберальна політична партія. Вона була заснована в 1966 році, тому і отримала таку назву. Партія має 10 місць в другій і 2 в першій палаті Генеральних штатів та 3 місця із 25 виділених для Нідерландів у Європарламенті (входить до фракції Альянс лібералів і демократів за Європу). "Демократи 66" входять до Альянсу лібералів і демократів за Європу та Ліберального інтернаціоналу.

Піа Дейкстра - голландська політик і колишня ведуча телевезійних новин. Як член партії D66 з 17 червня 2010 року вона є депутаткою парламенту і зосереджена на питаннях охорони здоров'я, соціального забезпечення, спорту та емансипації. 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти