627

Disney і Marvel бойкотують Джорджію через гомофобний закон


Компанія The Walt Disney Co. і її дочірня студія Marvel Studios заявили про намір бойкотувати штат Джорджія, якщо його влада залишить в силі прийнятий минулого тижня гомофобний закон про захист свободи віросповідання

Disney і Marvel бойкотують Джорджію через гомофобний закон

 У Джорджії, яка популярна у голлівудських студій завдяки значним податковим квотами на кіновиробництво, знімалися такі фільми Marvel, як «Перший месник: Протистояння» і «Вартові галактики 2». Обидва ще не вийшли в прокат. Про це повідомляє Lenta.

"Хоча Disney і Marvel неодноразово і успішно знімали фільми в Джорджії, ми віддамо перевагу відмовитися від роботи на території штату, якщо будь-який акт, що дозволяє дискримінацію, закріпиться в законодательстві", - йдеться в офіційній заяві студій.

До бойкоту Джорджії після прийняття скандального закону раніше вже закликали Американська асоціація кінокомпаній (MPAA) і Кампанія за права людини (Human Rights Campaign). Крім того, стурбованість біллем висловили численні приватні фірми, що працюють в Джорджії.

Прийнятий законодавцями Джорджії минулого тижня закон дозволяє священнослужителям різних конфесій відмовляти одностатевим парам в організації весільних церемоній. Крім того, білль дозволяє різноманітним релігійним організаціям не приймати на роботу і не надавати послуги представникам ЛГБТ-спільноти. Закон вступить в силу, якщо буде підписаний губернатором штату Натаном Ділом.

Photo by Bigstock.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти