501

Компанії-гіганти долучаються до бойкоту гомофобного закону


Найбільші компанії США одна за одною заявляють про намір бойкотувати штат Джорджія, якщо його влада залишить в силі прийнятий минулого тижня гомофобний закон про захист свободи віросповідання

Компанії-гіганти долучаються до бойкоту гомофобного закону

Сьогодні до бойкоту приєдналися Microsoft, Wells Fargo і Apple, Dow Chemical, PayPal,  American Airlines, Yelp, Angie's List, Salesforce та інші. Про це повідомляє Advocate.

"Ми вважаємо, що жодна людина не може бути дискримінованою через її гендерну ідентичність або сексуальну орієнтацію", - йдеться в заяві American Airlines. "Закони, які дозволяють таку дискримінацію суперечать фундаментальним цінностям, рівності і мають поганий вплив на економіку держави".

PayPal виступив з аналогічною критикою закону: "Інклюзивність є однією з наших основних цінностей, і ми пишаємося тим, що є лідером у цьому питанні в штаті та в усьому світі", - заявив компанія.

До бойкоту Джорджії після прийняття скандального закону раніше вже закликали компанія The Walt Disney Co. і її дочірня студія Marvel Studios, Американська асоціація кінокомпаній (MPAA) і Кампанія за права людини (Human Rights Campaign). Крім того, стурбованість біллем висловили численні приватні фірми, що працюють в Джорджії.

Прийнятий законодавцями Джорджії минулого тижня закон дозволяє священнослужителям різних конфесій відмовляти одностатевим парам в організації весільних церемоній. Крім того, білль дозволяє різноманітним релігійним організаціям не приймати на роботу і не надавати послуги представникам ЛГБТ-спільноти. Закон вступить в силу, якщо буде підписаний губернатором штату Натаном Ділом.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти