554

Видання "Coda" опублікувало матеріал про участь українських ЛГБТ на Майдані


"Не прийняття Асоціації означало, що Україна стане частиною російського світу, який є спонсором гомофобії"

Видання "Coda" опублікувало матеріал про участь українських ЛГБТ на Майдані

Журналіст видання "Coda" написав матеріал про участь українських ЛГБТ у Революції Гідності. 

Так, у статті зазначається, що під час протестів були присутні прапори різних країн, груп та організацій, однак не було веселкового прапору. Активіст Зорян Кісь каже, що зараз шкодує про це. 

Однак він зазначає, що дане рішення було прийняте через те, що російська пропаганда показувало протести на Майдані, як вимогу ЛГБТ приєднатися до "Гейропи". Тому вони вирішили не давати їм додаткових поводів. 

Для ЛГБТ-спільноти підписання Асоціації України з Європейським Союзом мало велике значення. Адже Партія Регіонів і Віктор Янукович, які раніше керували країною, були орієнтовані на Росію, де діють гомофобні закони, які могли бути згодом прийняті і в Україні. 

"Не прийняття Асоціації означало, що Україна стане частиною російського світу, який є спонсором гомофобії", - каже Зорян Кісь.  

Видання зазначає, що теперішній українській уряд орієнтован на Європу і продовжує процес підписання угоди про Асоціацію. І вже здобутті певні перемоги для ЛГБТ-спільноти. Зокрема, прийняття парламентом антидискримінаційної поправки до Трудового кодексу. 

У той же час, зазначається, що усі позитивні зрушення відбуваються завдяки тиску Європейського Союзу. 

Повний текст матеріалу можна прочитати тут. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти