369

Берлінський єпископ виступив за вінчання гомосексуальних пар


Дане питання розглянуть на церковному синоді

Берлінський єпископ виступив за вінчання гомосексуальних пар

Одностатеві пари мають таке ж право вінчатися в церкві, як і ґетеросексуальні. Про це заявив єпископ євангельської церкви Берліна і Бранденбурга Маркус Дрёге в інтерв'ю газеті Berliner Morgenpost, опублікованому в неділю, 27 березня, пише "Deutsche Welle".

"Я це дуже підтримую. Важливо, що двоє людей готові довгостроково взяти на себе відповідальність один за одного", - сказав він.

Церковний синод може розглянути це питання імовірно вже 8-9 квітня.

До сих пір гомосексуальні пари могли розраховувати тільки на церковне благословення. У разі схвалення євангельська церква Берліна і Бранденбурга, яка об'єднує понад мільйон віруючих, стане третьою в Німеччині, де дозволено вінчання одностатевих пар. В даний час гомосексуальні партнери можуть обвінчатися тільки в євангелістичних церквах в Гессені і Нассау, а також в Рейнській області.

Наприкінці травня 2015 року кабінет міністрів ФРН підготував законопроект про подальше правове прирівнювання громадянського партнерства гомосексуалів до шлюбу.

У червні того ж року бундесрат закликав бундестаг змінити законодавство, щоб дозволити одностатевим партнерам одружуватися та всиновлювати дітей. У бундестазі, однак, немає єдності з приводу повного зрівняння в правах ґетеро і гомосексуальних пар.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти