271

Бути мамою ЛГБТ-дитини безпечніше у великому місті


Пані Валентина, мама ЛГБТ-дитини, яка брала участь у Фестивалі рівності, розповідала про фестиваль у Львові та про те, як зрозуміти свою дитину

Бути мамою ЛГБТ-дитини безпечніше у великому місті

В ефірі Грамадського радіо Пані Валентина розповіла, що у Львові вона з громадською організацією "Терго" представляла виставку, яка показує батьків, що мають ЛГБТ-дітей:

"Ми представляли виставку організації «ТЕРГО», що об’єднує батьків, чиї діти належать до ЛГБТ-спільноти. Ці батьки підтримують своїх дітей та одне одного. Я теж входжу до організації, оскільки мій син — представник ЛГБТ-спільноти".

Вона відзначила, що участь у рівності, який проходив у Львові "Було дуже травматично. Ми приїхали з виставкою, хотіли поговорити про толерантність, рівність всіх дітей, незалежно від їх орієнтації. Тому неприємно було відчувати таку зустріч".

Мам-гей поділилася історією про прийняття свого сина:

"Мій син з самого дитинства був незвичайною дитиною, приділяв багато уваги до себе. Я не можу сказати, що мені було важко прийняти те, що він не такий, як всі. Я пройшла це дуже швидко, без періодів відторгнення. Він не може себе повністю реалізувати у суспільстві. Адже не кожна дитина може відкритись і знати про наслідки цього.".

Слухати ефір повністю тут.

Раніше, у Львові показали фотовиставку про батьків, що мають ЛГБТ-дітей. Більше про виставку тут.

--

Терго – це батьківська ініціатива, співдружність батьків та друзів лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних осіб, які підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року. Наш матеріал про батьківський рух можна прочитати тут.

Реакцію фейсбук-спільноти на зрив Фестивалю читайте тут. Авторський матеріал про ці події - тут.
 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти