566

Гомофобний закон про релігійні свободи ветували у Джорджії


Губернатор американського штату Джорджія наклав вето на закон про релігійні свободи, після тиску з боку бізнесу.

Гомофобний закон про релігійні свободи ветували у Джорджії

Закон дозволив би релігійним організаціям відмовитися обслуговувати ЛГБТ, звільняти їх, американські правозахисники назвали закон таким, який "легалізує дискримінацію". Про це повідомляє BBC.

“Я не думаю, що нам потрібна дискримінація для того, щоб захистити релігійні громади в Джорджії”, — заявив в результаті губернатор.

Нагадаємо, що в США розпочали бойкот закону, його розпочали компанія The Walt Disney Co. і її дочірня студія Marvel Studios, Американська асоціація кінокомпаній (MPAA) і Кампанія за права людини (Human Rights Campaign). Крім того, стурбованість біллем висловили численні приватні фірми, що працюють в Джорджії.

Згодом до них приєдналися Microsoft, Wells Fargo і Apple, Dow Chemical, PayPal, American Airlines, Yelp, Angie's List, Salesforce та інші.

"Ми вважаємо, що жодна людина не може бути дискримінованою через її гендерну ідентичність або сексуальну орієнтацію", - йдеться в заяві American Airlines. "Закони, які дозволяють таку дискримінацію суперечать фундаментальним цінностям, рівності і мають поганий вплив на економіку держави".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти