231

У Грузії може відбутися референдум за легалізацію одностатевих шлюбів


Це відповідь на ініціативу поправок до Конституції, які направлені на "укріплення традиційної сім’ї"

У Грузії може відбутися референдум за легалізацію одностатевих шлюбів

Центральна виборча комісія Грузії зареєструвала ініціативу про референдум щодо проблеми одностатевих шлюбів.

"Хочете чи ні, щоб в Грузії був допущений шлюб між особами однієї статі?" - так звучить питання, яке пропонується винести на всенародне обговорення.

Це ініціатива депутатів з опозиційної партії "Єдиний національний рух", які таким чином намагаються відтягнути прийняття поправок до Конституції про заборону одностатевих шлюбів.

У чинній редакції грузинської Конституції написано, що шлюб ґрунтується на "правовій рівноправністі і добрій волі подружжя". 7 березня 2016 року прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив, що правляча коаліція "Грузинська мрія" погодилася реалізувати свої плани по частині поправок до Конституції і однозначного визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки.

Прем'єр-міністр пояснив цю зміну необхідністю "захисту такої важливої ​​цінності, як шлюб". Вісімдесят з 150 депутатів підписали проект, представлений в бюро парламенту 10 березня і зареєстрований 14 березня.

Наприкінці січня 2016 року адвокат Георгій Татішвілі подав до Конституційного суду Грузії позов про легалізацію одностатевих шлюбів. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти