315

У Чехії можуть з'явитися будинки для літніх геїв і лесбійок


У Чехії можуть з'явитися будинки для літніх геїв і лесбійок

 Співробітники компанії протягом двох років аналізували стан ЛГБТ в Чехії і прийшли до сумного висновку, що населення Чехії, як і інших країн Європи, стрімко старіє. До кінця 2015 року в десятимільйонній Чеській Республіці проживало 1,9 млн. чоловік старше 65 років. Вважається, що гомосексуалів в суспільстві - 3-5% від усього населення. Виходить, що в цей момент в Чехії живе 57-95 тисяч пенсіонерів гомосексуальної орієнтації. Про це пише LiveNews.cz

У чеських будинках пенсіонерів чимало гомосексуалів. Однак вони, як запевняє організація PROUD, відчувають себе вкрай дискомфортно.

Розмовляти з «колегами» по дому престарілих нема про що: ті обговорюють дітей, онуків, гетеросексуальну молодість. Визнаватися у своїй орієнтації літні гомосексуали бояться, тому що тоді часто починається сама справжня травля і «дідівщина». Причому, свою орієнтацію починають приховувати і ті люди, які до переїзду в будинок для людей похилого віку не робити з неї таємниці.

Державні органи Чехії поки не замислюються про створення гей-будинків для пенсіонерів. У планах уряду цього немає. Але в Чехії немало приватних будинків для літніх. Виходить, що той, хто вирішить відкрити подібний заклад для літніх геїв - відразу і розбагатіє, і допоможе літнім людям гомосексуальної орієнтації, йдеться в доповіді організації PROUD.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти