188

Богдан Глоба: ЛГБТ-спільнота Нідерландів підтримає Україну на референдумі


Виконавчий директор ВБО «Точка опори» Богдан Глоба розповів, що про Україну кажуть і думають голландці напередодні референдуму в ефірі Громадсьокого радіо

Богдан Глоба: ЛГБТ-спільнота Нідерландів підтримає Україну на референдумі

На думку активіста в в Нідерландах існує скептицизм відносно України:

"...відчутно, багато людей проти підписання угоди. Ми відвідали різні міста, і я побачив велике незнання питання про Асоціацію, Україну. Я почув дуже багато аргументів проти і дуже мало за. Останні дуже рідко транслюються в Нідерландах. Там дуже сильно відчувається російська пропаганда. Там навіть надсилають листівки про те, що наслідком Угоди про асоціацію з Україною стануть зобов’язання Нідерландів щодо війни на Сході України. І люди інформацію не перевіряють".

На його думку, існує запит на представників українських меншин, потрібно говорити про те, що "Угода стосується не тільки торгівлі, але і прав людини, європейських стандартів".

Богдан Глоба вважає, що весь прогрес останніх років, в тому числі антидискримінаційного законодавства, був в рамках процесу євроінтеграції і якщо ми припинимо процес євроінтеграції, то багато людей зневіриться, втратить віру в зміни і мотивацію щось робити в Україні.

Слухати ефір повністю.

Раніше, в Амстердамі пройшла українська виставка батьків, що мають ЛГБТ-дітей

 

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти