743

Хто такі "вчені", які виступили проти морального розбещення населення?


У п'ятницю пройшла прес-конференція, на якій, начебто, виступили українські вчені

Хто такі "вчені", які виступили проти морального розбещення населення?

У Києві група християнських "вчених" різко виступила проти затвердженого Кабінетом Міністрів Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

Вони висловили серйозне занепокоєння тими напрямками стратегії, які стосуються «ґендерних» питань, а також оприлюднили результати досліджень, що "доводять згубні наслідки реалізації ґендерної політики, прописаної у документі", пише Національний український євангелічний альянс.

Згадані "християнські вчені" належать до так званого "Інституту ґенези життя та Всесвіту". З офіційного сайту цього "інституту" видно, що це ніякий не інститут, а громадська організація. Тобто "Інститут ґенези життя та Всесвіту" - це назва зареєстрованої в Україні громадської організації, членами якої є лженауковці-креаціоністи. Пише "Український атеїстичний паблік".

В пості УАП йдеться, зокрема, про те, що члени громадської організації "Інститут ґенези життя та Всесвіту" є креаціоністами та доводять, що Землі декілька тисяч, а не мільярди років, стверджують, що на Землі динозаври жили одночасно з людьми, тощо. Тобто ті "християнські вчені" ніякими вченими не є. Вони лженауковці, які "воюють" проти науки.

Зокрема, "Інститут ґенези життя та Всесвіту" направляє листи в Національну академію наук України, у яких заперечує теорію еволюції, теорію Великого Вибуху, тощо.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти