1249

Опитування: Дискримінація ЛГБТ-людей на робочому місці


Дві хвилини вашого часу допоможуть важливій справі

Опитування: Дискримінація ЛГБТ-людей на робочому місці

 "Національний ЛГБТ-портал" запускає опитування на тему: "Дискримінація на робочому місці за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності в Україні"

Кожна людина проводить на роботі значну частину свого життя, зазвичай понад 40 годин на тиждень. Деякі цілеспрямовані люди майже живуть на роботі. Увесь цей час ви знаходитесь в робочому колективі, який звично, є дуже різноманітний. Водночас, українське суспільство надзвичайно консервативне і не любить різноманітності, а будь-яке відхилення від стандартного шаблону розглядається вороже і як те, що нівелює українські традиції.

ЛГБТ-люди зіштовхуються зі значними проблемами в трудовій сфері. Часто доводиться приховувати свою сексуальну орієнтацію, вигадувати несправжні історії про своє особисте життя, поводитись так, як “потрібно”, а не як хочеться, постійно страшитись, що хтось з колег дізнається і буде висміювати та цькувати. В деяких випадках, якщо роботодавець дізнається про гомосексуальну орієнтацію працівника, його звільняють або створюють нестерпні умови праці.

Звісно ви зажди можете приховувати вашу сексуальну орієнтацію, жити подвійним життям, вигадувати, але цьому є своя ціна: ваше життя складається з обману не лише оточуючих, а перш за все себе.

Пройти опитування можна тут. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти