539

Російська ЛГБТ-активістка через проукраїнські погляди відправлена під арешт на десять діб


Ніна Соловйова отримала десять діб арешту за публікацію в соцмережах кліпу на пісню Бориса Севастьянова "Це, дитинко, рашизм".

Російська ЛГБТ-активістка через проукраїнські погляди відправлена під арешт на десять діб

5 квітня 2016 року краснодарська ЛГБТ-активістка Ніна Соловйова була засуджена до десяти діб адміністративного арешту за ст. 20.3 КоАП (пропаганда або демонстрація нацистської символіки) за публікацію в соцмережах кліпу на пісню Бориса Севастьянова "Це, дитинко, рашизм". Про це повідомляєОВС-Інфо (незалежний правозахисний медіа-проект, присвячений політичним переслідуванням в Росії).

У пісні міститься різка критика російської державної пропаганди і зовнішньої політики у зв'язку з діями в Україні, характерними, на думку автора, для тоталітарних режимів. Відеоряд дійсно містить зображення свастики, що супроводжує уривки кінохроніки часів Третього Рейху.

"В даному випадку, як і в багатьох інших, демонстрація нацистської символіки не спрямоване на пропаганду нацистської ідеології. Тому, з нашої точки зору, переслідування за публікацію кліпу є неправомірним", - заявив інформаційно-аналітичний центр «СОВА».

Фото з ВК.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти