383

Голландські політики агітують за Україну


"Саме ЛГБТ-спільнота зробила надзвичайно багато для українського результату"

Голландські політики агітують за Україну

 У Нідерландах політик партії D66, член міської ради Гааги, заступник головуючого міської ради Роберт ван Астен разом зі своїм партнером агітує на референдумі за угоду про Асоціацію України з Європейським Союзом. 

Про це у соціальній мережі Facebook написав ЛГБТ-активіст Богдан Глоба. 

Він зазначив, що чоловіки прямо зараз роздають агітаційні листівки за Україну. 

"Я б дуже хотів, щоб всі львів'яни і гомофоби побачили цей пост і трохи подумали про роль ЛГБТ-спільноти в процесі європейських реформ України.

Саме ЛГБТ-спільнота зробила надзвичайно багато для українського результату, не гомофобний мер Садовий, не "Свобода", не "Самопоміч", не західна Україна, не наш уряд, а саме ЛГБТ-спільнота. України і Нідерландів", - написав Глоба. 

 

Це Robert Van Asten, політик партії D66, член міської ради The Hague, Netherlands, заступник головуючого міської ради....

Posted by Bogdan Globa on Wednesday, 6 April 2016

Як відомо, сьогодні у Нідерландах проходить референдум щодо угоди про асоціацію України з ЄС. 

"Національний ЛГБТ-портал" поспілкувався з представниками українських ЛГБТ-організацій, які із робочим візитом відвідали Голландію. Вони розповіли, як саме переконували місцевих мешканців голосувати за Україну, з якими труднощами зіткнулися і поділилися власним прогнозом щодо підсумку голосування. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти