425

У Міссісіпі прийняли гомофобний закон


Закон вступить в силу 1 липня

У Міссісіпі прийняли гомофобний закон

Губернатор Міссісіпі Філ Брайант підписав закон, що дозволяє громадянам, компаніям та релігійним організаціями (включаючи притулки для бездомних, лікарні і школи) відмовляти в наданні послуг гомосексуалів і трансґендерам. Про це пише Vice News.

Законопроект №1523, який також відомий як «Захист свободи свідомості від дискримінації державою», розроблявся для того, що захищати моральні та релігійні переконання, згідно з якими шлюб повинен бути укладений тільки між чоловіком і жінкою, а стать визначається на все життя при народженні. Минулого тижня документ прийняли в місцевому сенаті: за проголосував 31 депутат, проти - 17.

Незабаром після прийняття закону Брайант виступив на SuperTalk MS, місцевому радіошоу. Там він заявив, що нова регуляція ніяк не дискримінує ЛГБТ-спільноту, а лише дозволяє державі не втручатися в життя релігійних людей.

Закон вступить в силу 1 липня. Губернатор додав, що закон не суперечить федеральному законодавству, яке в минулому році ухвалило, що штати не мають права відмовляти в реєстрації одностатевих шлюбів.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти